Nemokami pratybu atsakymai, Pagalba mokiniui - Straipsniai: Brangioji dukrelÄ— Top  


Nemokami pratybu atsakymai

Pratybu atsakymai Nemokami pratybu atsakymai Konspektai

DIDŽIAUSIA PRATYBŲ ATSAKYMŲ SVETAINĖ!

Tai didžiausia Lietuvoje nemokamų pratybų atsakymų svetainė. Moksleivis užsukęs čia, negali aklai nusirašyti, atvykęs čia jis turi tiesiog pasitikrinti jau atliktus namų darbus!

Pratybu atsakymai

Rūšiavimas pagal dalykus

Sekite mus Facebooke

Top
Brangioji dukrelÄ—
Knygos pavadinimas: Brangioji dukrelÄ— (Oh, My Darling Daughter)
Autorius: Eric Malpass
Originalo kalba: anglų
Pirmasis leidimas: 1975 m.
Puslapių: 284

Aprašymas:

Knygą skaičiau lenkų kalba, nes lietuvių nėra išleistos (bent jau niekur neradau). Iš tkrųjų, labai įdomi, parašyta šiuolaikišku stiliumi.

Viola yra 17metė mergina. Kai ji paskutinį kartą grįžo iš mokyklos, jos tėtis praneša jai neįtikėtiną naujieną - mama išvažiavo. Paliko šeimą. Mažus vaikus, paauglę dukrą ir vyrą. Namų, vaikų priežiūra yra patikima Violai. Jai visai nebloga sekasi šeimininkauti, kol vieną dieną tėvas nusprendžia pasikviesti gražuolę pažįstamą, kuri turi pakeisti jo dukrą. Netrukus paaiškėja, kad ši nieko nemoka, o ir nesistengia išmokti. Miestelyje pasklinda įvairiausių gandų.

Žodžiu, mama po pusmečio grįžta, greitai įveda savo tvarką. Paaiškėja, kad moterys savo gudrybėmis gali pasiekti viską.

Knyga turi psichologijos elementų, kas man labai patinka, nes nemėgstu tusčių plepalų. Parašyta šmaikščiai, lengvai skaitosi. Tikrai gaila, kad nėra išversta į lietuvių kalbą, nes, manau, skaitytojams turėtų patikti.Superkami pratybų atsakymai!