Top  


Nemokami pratybu atsakymai

Pratybu atsakymai Nemokami pratybu atsakymai Konspektai

DIDŽIAUSIA PRATYBŲ ATSAKYMŲ SVETAINĖ!

Tai didžiausia Lietuvoje nemokamų pratybų atsakymų svetainė. Moksleivis užsukęs čia, negali aklai nusirašyti, atvykęs čia jis turi tiesiog pasitikrinti jau atliktus namų darbus!

KonspektaiKonspektai dvyliktokui
Pratybu atsakymai

Rūšiavimas pagal dalykus

Sekite mus Facebooke

Top

5-ta klasė

Visų klasių pratybų atsakymai. Pagaliau penkta klasė, ar ne, mielas penktoke? Tačiau kiek Tau teks daug ko išmokti! Ir matematika Tavęs laukia, ir biologija, ir istorija, ir lietuvių kalba ir dar daug daug visokių pamokų.. Daug daug pamokų ruošimo nusimato. O norisi ir į kiemą išbėgti, ir su draugais pašnekėti, ir šunį išvesti pasivaikščioti, ir truputį atsipūsti pažaidžiant kompiuterinius žaidimus ar kitais maloniais užsiėmimais užsiimti, tačiau reikia būtinai mokintis, kad po to nereiktų ateityje šluoti gatvių. Taigi, ar jau užpildei pats pratybas, ar padarei namų darbus? Jeigu taip, tai mes tikrai Tau pasiruošę padėti pasitikrinti ir įvertinti kaip tau sekėsi – pratybų atsakymai 5 klasei – jau čia – pagalbamokiniui.lt. Ir tai visiškai nieko nekainuoja – visiškai nemokami pratybų atsakymai 5 klasei. Iš šių pratybų išmoksi daug daug visko ir jeigu pasinaudosi šių pratybų atsakymais, tapsi tikrai žymiai labiau protingesnis, nes būsi tikras, kad padarei teisingai, o galbūt rasi tuose atsakymuose ir klaidų? Jeigu nesi tikras, būtinai paskaityk šia tema daugiau – taip daug ko išmoksi. 
Pratybų atsakymai 5-tai klasei

Padėk sau ir kitiems!


Surinkta 71%
Naujas papildymas Surinkta 71%
Pratybų atsakymai yra visiškai nemokami! Tačiau naujų pratybų atsakymų supirkimui reikia lėšų.
Tad dabar įsigiję PagalbaMokiniui.lt kuponą, kurį galėsite panaudoti siųsdamiesi konspektus, prisidėsite prie naujų konspektų ir pratybų atsakymų papildymo!

Siųskite trumpąją SMS žinutę numeriu 1398. SMS tekstas pgmk ir gaukite Jums skirta kupono kodą, kurį galėsite panaudoti parsisiunčiant bet kokį mūsų puslapyje esantį konspektą! Žinutės kaina 0,50 EUR


Superkami pratybų atsakymai!