Nemokami pratybu atsakymai, Pagalba mokiniui - Straipsniai: Anielka Top  


Nemokami pratybu atsakymai

Pratybu atsakymai Nemokami pratybu atsakymai Konspektai

DIDŽIAUSIA PRATYBŲ ATSAKYMŲ SVETAINĖ!

Tai didžiausia Lietuvoje nemokamų pratybų atsakymų svetainė. Moksleivis užsukęs čia, negali aklai nusirašyti, atvykęs čia jis turi tiesiog pasitikrinti jau atliktus namų darbus!

Pratybu atsakymai

Rūšiavimas pagal dalykus

Sekite mus Facebooke

Top

Straipsnių hierarchija

Anielka
Knygos pavadinimas: Anielka
Autorius: Boleslaw Prus
Originalo kalba: lenkų
Pirmasis leidimas: 1957 m.
Puslapių: 186

Aprašymas:
Knyga apie mažą mergaitę. Kuri nėra nei vargšė, nei našlaitė. Ji turi viską, ko reikia iki pilnos laimės: tėvelius, kambarinę, šuniuką, o be to gyvena kaime. Na, iš tikrųjų ne viskas taip nuostabu, nes mamytė serga, broliukas irgi. Tėtis namuose būna labai retai, nes visada turi reikalų mieste. Be to, jis mėgsta gerą kompaniją, moteris ir pinigus.

Galų gale skolos priverčia parduoti dvarą, mergaitė yra priversta kraustytis į kitą vietą. Blogas oras, netinkamos sąlygos, vis negrįžtanti mama visiškai sužlugdo mergaitę.

Knygą skaičiau originalo - lenkų kalba. B. Prus moka nuostabiai pristatyti paprastą gyvenimą, savo knygų herojus. Atrodytų, autorius sėdi priešais ir pasakoja. Jo stilius savitas, išsiskiriantis iš kitų. Knyga skaitosi lengvai, tiesa, autorius palieka erdvės apmąstymams ir interpretavimui.Superkami pratybų atsakymai!