Nemokami pratybu atsakymai, Pagalba mokiniui - Straipsniai: Andželos pelenai Top  


Nemokami pratybu atsakymai

Pratybu atsakymai Nemokami pratybu atsakymai Konspektai

DIDŽIAUSIA PRATYBŲ ATSAKYMŲ SVETAINĖ!

Tai didžiausia Lietuvoje nemokamų pratybų atsakymų svetainė. Moksleivis užsukęs čia, negali aklai nusirašyti, atvykęs čia jis turi tiesiog pasitikrinti jau atliktus namų darbus!

Pratybu atsakymai

Rūšiavimas pagal dalykus

Sekite mus Facebooke

Top
Andželos pelenai
Knygos pavadinimas: Andželos pelenai
Autorius: Frank Mc. Court
Originalo kalba: anglų
Leidimas: 2005 m.
Puslapių: 432

Aprašymas:

Skaitydama šią knygą vis galvojau - kokią lakią fantaziją turi šis autorius. Kiek daug skausmo įdėta į knygą. Ir kokią reikia turėti vaizduotę, kad visa tai parašytum. Man net į galvą neatėjo mintis, kad čia tikras gyvenimas, tikri jausmai, tikri atsiminimai. Buvau šokiruota, kad kažkas gali taip gyventi…

“Kai pažvelgiu į savo vaikystę, stebiuosi, kaip sugebėjau išgyventi. Žinoma, tai buvo nelaiminga vaikystė: laiminga vaikystė, vargu ar būtų verta Jūsų dėmesio. Blogiau už paprastą nelaimingą vaikystę yra nelaiminga airiška vaikystė, o dar blogiau nelaiminga airiška katalikiška vaikystė.” (ištrauka iš knygos)

Frenkis, knygos autorius, buvo pradėtas ne santuokoje. Tuo, dar net negimęs, kraupindamas savo giminaičius. Aišku, jo tėtis vedė mamą, visos tetos tikėjosi, kad daugiau vaikų nebus. Tačiau… Gimė ir broliai ir vienintelė sesutė. Žiauri lemtis, padovanojusi mergaitę, tarsi angeliuką, neužilgo ją pasiima pas save. Mergytė miršta. O juk taip pakeitė šeimos gyvenimą. Tėtis nustojo gerti, pradėjo dirbti.

Dar didesnis skausmas užplūdo, kai mirė mylimi dvynukai. Po vaikų mirties motina puolė į neviltį. Tėvas vėl geria. Vėliau nusprendžia išvažiuoti į užsienį. Pažada, kad šeima kiekvieną mėnesį gaus pinigėlių. Tačiau nei pinigų, nei žinios iš tėvo vaikai negauna. JIe priversti suktis kaip išmanydami.

Frenkis daro viską, kad tik šeima išgyventų. Žiauri lemtis žiauriai skaudina vaikus.Berniuko gyvenimą pakeičia knygos, kurias jis gali skaityti bibliotekoje.

Knyga parašyti nuostabiu stiliumi, labai stipriai įtraukia, žavi, stebina. Yra tikras aukso lobis. Žiūrėjau ir filmą, kuris nesužavėjo taip, kaip knyga.Superkami pratybų atsakymai!