Nemokami pratybu atsakymai, Pagalba mokiniui - Straipsniai: Ana, Hana ir Johana Top  


Nemokami pratybu atsakymai

Pratybu atsakymai Nemokami pratybu atsakymai Konspektai

DIDŽIAUSIA PRATYBŲ ATSAKYMŲ SVETAINĖ!

Tai didžiausia Lietuvoje nemokamų pratybų atsakymų svetainė. Moksleivis užsukęs čia, negali aklai nusirašyti, atvykęs čia jis turi tiesiog pasitikrinti jau atliktus namų darbus!

Pratybu atsakymai

Rūšiavimas pagal dalykus

Sekite mus Facebooke

Top
Ana, Hana ir Johana
Knygos pavadinimas: Ana, Hana ir Johana
Autorius: Marianne Fredriksson
Originalo kalba: švedų
Pirmasis leidimas: 1996 m.
Puslapių: 319


Aprašymas:

Dvidešimto amžiaus aukso fondas. Tai knygos, kurias turėtų perskaityti kiekvienas. Tai literatūra, kuri niekada nenuvilia.

Knyga susideda iš 3 dalių. Kiekvienoje jų yra aprašomas vis kitos moters gyvenimas. Tačiau visos dalys yra susijusios, nes moterys yra giminaitės. Motina, dukra, senelė. Labai įdomu, kad knyga vaizduoja gyvenimą nuo gimimo iki pat senatvės. Labai daug galima sužinoti, pasimokyti, pasibaisėti, suvokti. Knyga aprašo įprasto gyvenimo įvykius, tarp kurių įsipina ir 12 metų mergaitės neštumas, neištikimybė, siekiant pakeisti santykius, gimdymo skausmai, persileidimai, abortai. Tačiau viskas pavaizduota labai subtiliai. Knyga nekelia XXI amžiaus literatūrai būdingo šleikštulio. Ji įtraukia, nes puikus rašymo stilius. Pradžia truputį neaiški, bet skaitant viskas susidėlioja į savo vietas.

“Kai ir antrą mėnesį nepasirodė mėnesinės, Maja Lisa po šimtą sykių per dieną ėmė pati sau kartoti, esą todėl, kad mergiotei viduriai išdraskyti. Bet vieną dieną Hana pradėjo bloguoti.

Maja Lisa nusivedė dukterį pas Aną. Bobutė pamaigė pilvą, išpūtė akis ir pasakė, kad ne jai suprasti Dievo kelius. Tada nuėjo į proskyną miške, kur augo šunpetrės, sutaisė nuovirą ir pareiškė, kad jis nebeišgrauš vaiko Hanos pilve.

-Jau šaukštai po pietų, - pasakė ji.

Vos teturėdama trylika metų, liepos penktą, Hana pagimdė savo mergvaikį, puikų berniuką juodomis akimis. Jis niekaip nenorėjo atsiskirti, todėl gimdymas buvo ilgas ir sunkus. Kai galų gale pasirodė, ją suėmė nepaaiškinama meilė vaikui.” (ištrauka iš knygos)Superkami pratybų atsakymai!