Nemokami pratybu atsakymai, Pagalba mokiniui - Straipsniai: Filmo "Pano labirintas" recenzija Top  


Nemokami pratybu atsakymai

Pratybu atsakymai Nemokami pratybu atsakymai Konspektai

DIDŽIAUSIA PRATYBŲ ATSAKYMŲ SVETAINĖ!

Tai didžiausia Lietuvoje nemokamų pratybų atsakymų svetainė. Moksleivis užsukęs čia, negali aklai nusirašyti, atvykęs čia jis turi tiesiog pasitikrinti jau atliktus namų darbus!

Pratybu atsakymai

Rūšiavimas pagal dalykus

Sekite mus Facebooke

Top
Filmo "Pano labirintas" recenzija
"Gražus gyvenimas tik fantazijose"Filmai visada siekia nustebinti žiūrovus kažkuo nauju.Žiauri Guillermo del Toro fantastinė drama "Pano labirintas" stengiasi šokiruoti žiūrovą,bet taip pat papasakoti įdomią istoriją.

Tai pasaka,kurioje susipina realumo ir nerealumo jausmas,nes režisierius sulieja du žanrus : istorinę ir fantastinę dramas.Tai režisieriui įprasta,nes yra keletas dramų,kuriose taip pat sulieja du skirtingus žanrus.

Veiksmas vyksta Ispanijos pilietinio karo metais.Iš pradžių viskas klostosi gerai,bet..Pagrindinė filmo herojė,maža mergaitė Ofelija,su savo besilaukiančia motina keliauja pas dar negimusio vaiko tėvą,negailestingąjį kapitoną Vidalį į vieną atokų Ispanijos regioną.Vidalis tame regione atsakingas už tvarką,kas jo tvarkai nepaklūsta,tuoj pat būna nužudomas.Jis gyvena tik mintimis apie savo dar negimusį sūnų,o podukra jam yra tuščia vieta,ir nuo pat pirmos susitikimo akimirkos pastebima,jog jis jos labai nemėgsta.Mergaitė,norėdama atitrūkti nuo tokio žiauraus patėvio ir jo daromų niekšybių,pasineria į savo fantazijų pasaulį..

Filmo pavadinimas siejamas su mergaitės fantazija,nes Panas yra labirinto,kuriame ji savo fantazijose lankosi,valdytojas,kuris mergaitei duoda įvairias užduotis ir vadina ją princese.Tačiau labirintas nėra visiškai išgalvotas,nes tame Ispanijos regione,kur mergaitė dabar gyvena,toks labirintas stovi viduryje miško.

Fantastinė filmo dalis yra labai artima šių dienų vaikams,nes ji atskleidžia nelaimingo vaiko fantazijų pasaulį,kuriame jis stengiasi slėptis nuo žiaurumo.Nors režisierius labai gerai sukuria tiek realųjį,tiek fantastinį pasaulį,bet jie yra be galo skirtingi,tačiau perėjimai nuo vieno pasaulio į kitą yra mažai pastebimi.

Man, "Pano labirintas" - tai daugiau istorija apie vaiką žiauriame suagusiųjų pasaulyje nei fantastinė drama.

Kino akademija nominavo Guillermo del Toro filmą "Pano labirintas" "Oskarui" geriausio užsienio filmo kategorijoje.O Tarptautinė kino kritikų organizacija suskubo jį paskelbti geriausiu metų filmu.Superkami pratybų atsakymai!