Nemokami pratybu atsakymai, Pagalba mokiniui - Straipsniai: Recenzijos Top  


Nemokami pratybu atsakymai

Pratybu atsakymai Nemokami pratybu atsakymai Konspektai

DIDŽIAUSIA PRATYBŲ ATSAKYMŲ SVETAINĖ!

Tai didžiausia Lietuvoje nemokamų pratybų atsakymų svetainė. Moksleivis užsukęs čia, negali aklai nusirašyti, atvykęs čia jis turi tiesiog pasitikrinti jau atliktus namų darbus!

Pratybu atsakymai

Rūšiavimas pagal dalykus

Reklama

Top

Straipsnių hierarchija

Straipsniai: Recenzijos

Knygos "Å irdies nerimas" recenzija
Ir štai, likimas juos suvedė... Tonis, negavęs nieko iš tėvo palikimo ir išvarytas iš namų savo brolio Dariaus, išvyksta į kitą miesta ir įsidarbina “Salivano naftoje”. Ten jis iš aukštas pareigas užimančio biuro darbuotojo tampa paprastu lauko darbininku. Jis pradeda viską nuo nulio, nes nori perprasti naftos bendrovės sistemą ir įkurti galingesnę bendrovę nei “Morganų nafta”. Tonis stengiasi iš visų jėgų, keliasi su aušra, gulasi su paskutiniais saulės spinduliais. O čia dar po darbo reikia lėkti pas Esę treniruotis Korsikanos naftos ir dujų dviračių lenktynėms.

Knygos "Žvaigždė" recenzija
Kietuoliai. Keistuoliai. Apkiautėliai. Prigimtis verčia mus skirstyti žmones į tam tikras kategorijas. Ypač tai pasireiškia mokyklose, kur “gaminami” ateities lyderiai. Skirstymas padeda mums suprasti pasaulį, kuriame gyvenime, susigaudyti daugybėje informacijos, kurią bandome “suvirškinti” kasdien.

Knygos "Ä® dienos Å¡viesÄ…" recenzija
Labai keistas detektyvas, kuriame žudikas žinomas jau iš anksto. Buvęs policininkas, o dabar privatus seklys, dažniausiai dirba su moterimis, įtariančiomis savo vyrus neištikimybe. Viena klienčių paprašo jo pasekti vyrą iki oro uosto, kuriame šis turįs visiems laikams išsiskirti su jauna meiluže. Istorija baigiasi tragiškai: dabar seklys, tapęs jos geru draugu, lanko moterų kalėjime

Romo Sadausko eilėraščių rinkinio „Atvirlaiškiai ir atvirukai iš
Eilėraščių rinkinyje vyrauja šešios pagrindinės temos. Jos tarpusavyje tarsi papildo viena kitą, taip suteikdamos vientisumo. Viena iš pagrindinių ir aktualiausių temų yra meilė. Manau, būtent ji pritraukia jaunuosius skaitytojus, nes juk paauglystė ir yra tas laikotarpis, kuriame mes bandome suprasti ir suvokti koks tyras ir šiltas yra šis jausmas. Eilėraščiuose „Reidas“ bei „Atodusių alėja“ yra išreiškiami labai gilūs bei nuoširdžūs jausmai : „Tu rašai po vieną raidę / Vandeny mane“. Tai galbūt parodo, jog rašytojui nėra svetima meilė.

V.Suvorovo "Diena-M" recenzija
Vldimiras Bogdanovičius Rezunas (autoriaus slapyvardis Viktoras Suvorovas) gimė sodžiuje Barabaš, Chasansko rajone 1947 balandžio 20d. kariškio šeimoje. Pusiau rusas, pusiau ukrainietis. Baigė Kalinsko suvorovo karinę ir Kijevo aukštąją karinę komandinę mokyklas. Buvo žvalgybos valdymo štabo karinės apygardos oficeru. Nuo 1970 metų – CK KPSS (Sovietų Sąjungos komunistinės partijos centrinis komitetas) nomeklatūroje. 1974 metais baigė Krinę – diplomatinę akademiją. Keturis metus dirbo GRU (Pagrindinė žvalgybos valdyba) Ženevos rezidencijoje.

V.Tamulaičio knygos vaikams “Skruzdėlytės Greitutės nuotykiai” r
Už knygą “Skruzdėlytės Greitutės nuotykiai” Vytautui Tamulaičiui 1935 metais buvo skirta Raudonojo Kryžiaus jaunimo literatūros premija. “Iš skruzdžių, kaip ir kitų mažųjų gamtos padarėlių gyvenimo, be anksčiau išverstos Skvorcovo apysakos “Nuostabūs skruzdės gyvenimo atsitikimai”ir vieno kito vertimo, iki to meto mūsų vaikų literatūra originalaus beveik nieko didesnio neturėjo. V.Tamulaitis ne tik šią spragą užpildė, bet ir davė tokį dalyką, kuriuo galėtų pasigirti bet kurios kitos tautos vaikų literatūra1”.

Zigmundo Froido knygos “Kasdieninio gyvenimo psichopatologija” r
Taigi, turiu prisipažinti, kad paėmusi į rankas Z.Froido knygą “Kasdieninio gyvenimo psichopatologija” ir perskaičiusi pavadinimą, truputi nusivyliau. Pamaniau, kad čia bus nesuprantama man kalba parašyta knyga su daug “protingų” išsireiškimų ir gylių minčių. Bet aš apsirikau. Vos įpusėjusi skaityti pirmąjį skyrių patebėjau, kad gana įdomu ir net pateiktuose pavyzdžiuose atradau atitikmenų ir savo gyvenime. Net ėmiau nebepastebėti kaip verčiu puslapį po puslapio. Nors knygą sudaro 12 skyrių, kurie nėra labai trumpi, ją perskaičiau labai greitai, nors knygų skaitymas nėra pats mėgstamiausias užsiėmimas
Superkami pratybų atsakymai!