Nemokami pratybu atsakymai, Pagalba mokiniui - Straipsniai: Recenzijos Top  


Nemokami pratybu atsakymai

Pratybu atsakymai Nemokami pratybu atsakymai Konspektai

DIDŽIAUSIA PRATYBŲ ATSAKYMŲ SVETAINĖ!

Tai didžiausia Lietuvoje nemokamų pratybų atsakymų svetainė. Moksleivis užsukęs čia, negali aklai nusirašyti, atvykęs čia jis turi tiesiog pasitikrinti jau atliktus namų darbus!

Pratybu atsakymai

Rūšiavimas pagal dalykus

Sekite mus Facebooke

Top

Straipsnių hierarchija

Straipsniai: Recenzijos

Knygos "Kaip išgyenti Marijos žemėje" recenzija
Nors finansų krizė yra ekonominis reiškinys, Lietuvoje ji tapo labiau kultūriniu reiškiniu. Retas žmogus nepamini šio madingo žodžio nors kelissyk per dieną, nepajuokauja apie krizę, nesuverčia kaltės jai dėl prastos savo padėties bei gyvensenos. Krizė - neatsiejamas pastarųjų metų kultūros elementas.

Knygos "Kaip pelytė Zita pasaulį išgelbėjo" recenzija
Su talentingo rašytojo Vytauto V. Landsbergio literatūra vaikams jau auga ne viena Lietuvos jaunoji karta. Netikėtos situacijos, komiški ir graudoki veikėjai, linksmas asociacijas sukeliantys jų vardai, gerumo ir vertybių pamokos – tai išskirtiniai ir nepakartojami šio autoriaus bruožai, patraukiantys skaitytoją, darantys jo kūrinius atpažįstamus ir labai savus.

Knygos "Karta SOS" recenzija
„Kaip supranti, kas yra Karta SOS?
Tai pamestoji, tėvų emigrantų paliktoji karta, savarankiškai žengianti į suaugusiųjų pasaulį. Tai karta, kuri tapo savojo laiko įkaite.
Kaip manai, ar ši karta gali patirti tokią gražią-baisią meilę-mirtį?
Gali. Ir ne tokią... Gal būtų geriau, jei tai liktų knygose...
Kam Å¡is romanas skiriamas?
Jaunam žmogui, kurio pasaulyje ne viskas gražu ir paprasta“.

Knygos "Kaulų kolekcionierius" recenzija
Džefris Dyveris (Jeffery Deaver) yra vienas iš tų retų rašytojų, kurio rašliava gerėja sulig kiekviena nauja knyga. Be “Kaulų kolekcionieriaus” esu skaitęs ir dar keletą jo knygų užsienio kalba, kaip “Melsti miego” (angl. “Praying for Sleep”), “Vienišos merginos kapas” (angl. “A Maiden's Grave”). Priėjau išvadą, kad Džefrio knygos gali būti puiki pramoga, skirta nišinei auditorijai, bet tuo pačiu ir nuostabi pamoka, mokanti kaip rašyti išlaikant aukštą meninio raštingumo lygį.

Knygos "Keršto kelias" recenzija
Daugelis Mario Puzo atpažįsta kaip legendinės trilogijos “Krikštatėvis” autorių, tačiau be jų Mario yra parašęs ir daugiau knygų, tarp jų “Omerta”, “Paskutinis donas”, “Tamsioji arena” bei “Keršto kelias”, kurią neseniai teko perskaityti ir man. Nors tai mažiausiai žinoma Mario Puzo knyga, tačiau įspūdį paliko nemažą.

Knygos "Kitas gyvenimas" recenzija
Šioje knygoje, kaip ir visose Jodi Picoult kūriniuose, autorė dėsto kaip keičiasi mūsų požiūriai skirtingais gyvenimo periodais. Siužeto centrinėje linijoje figūruoja Peidžė (parašyta pirmuoju asmeniu) ir jos vyras Nikolas (pasakojama trečiuoju asmeniu). Daug labiau simpatizavau Peidžei, galbūt prie to prisidėjo ir jos asmeniškesnis pasakojimas pirmuoju asmeniu. Tačiau būta ir priežasčių, dėl kurių man nepatiko Nikolas. Apie jas truputį vėliau.

Knygos "Kuprotojo banginio dainos" recenzija
„Jei banginis yra specifinės populiacijos narys, tai jis dainuoja specifinę dainą. Tad, jei banginių dainuojamos dainos yra savitos, tai banginiai atpažįsta jas, nepaisant to, kur ir iš ko ją išgirsta. Išgirdęs savo dainą banginis iš karto atkuria savo kilmę bei ištakas.“ (ištrauka iš Jodi Picoult knygos „Kuprotojo banginio dainos”)

Knygos "Kur keliauji, debesÄ—li?" recenzija
Šie metai Zitai Gaižauskaitei prasidėjo gražia gaida – ką tik pasirodė jos kūrybos rinktinė „Kur keliauji, debesėli?“ (Aušra, 2008). Kaip sako pati autorė, leidiniu esanti labai patenkinta, tai yra jos svajonių išsipildymas, svarus dailininkės Alfredos Steponavičienės ir redaktorės Dovilės Zelčiūtės darbas.

Knygos "Laimės paukštė" recenzija
Tai romanas apie tipišką šių dienų „barakūdos“ Nadios gyvenimą. Nadia buvo pradėta visai neplanuotai, ir niekas jos nelaukė ateinant į šį pasaulį, kai ji gimė tėvelis greitai pasišalino nuo šio reikalo, o mama Ksenija išvažiavo į kitą miestą studijuoti Nadią palikusią savo mamai.

Knygos "Lakotų moteris" recenzija
Šlubas Elnias rodo baltaodžiui į kunkuliuojantį seną, nuo suodžių pajuodusį, šukėtą puodą ant viryklės, iš kurio kyla baltas garas (jame verda vanduo, mėsos gabalai, daug bulvių, – paprastas kasdienis maistas) ir klausia jo: ką tu čia matai? Baltaodis neturi ką atsakyti, jam tai minčių nesukeliantis daiktas, ir tiek. Indėnas jam aiškina:

Knygos "Lapė ir kaliošai" recenzija
„Šios knygelės autorius – d ė d ė L i u d v i k a s, rašytojas, panašus į linksmą meškiną. [...] Šioje knygelėje rasite daugybę p o k š t ų, skirtų ir vaikams, ir suaugusiems, nes meškinas Liudvikas neskiria vaiko nuo suaugusiojo.“ Tokia tiesa bylojama žalsvos vaikiškos knygelės anotacijoje. Ir ši tiesa labai panaši į g r y n ą t e i s y b ę, nes:

Knygos "Leo ir Emi. Kai pučia šiaurys" recenzija
Informacinių technologijų poveikis šiuolaikinio žmogaus gyvenime neabejotinai nutrynė visas kasdienio gyvenimo ribas. Šiandien kompiuterio ir interneto dėka galime ne tik sužinoti visas karščiausias pasaulio naujienas, išleisti krūvas pinigų perkant įvairiausias prekes, bet ir įsimylėti (netgi visai netyčia)! Tereikia paspausti ne tą klavišą, kaip per klaidą padarė Emi Rotner, norėjusi atsisakyti žurnalo prenumeratos

Knygos "LIETUVA 1938-1939 M. NEUTRALITETO ILIUZIJOS" Recenzija
Perskaitęs Algimanto Kasparavičiaus knygą „Lietuva 1938 – 1939 m. Neutraliteto iliuzijos“ gaunu atsakymą į skaudžiausią klausimą, kodėl Lietuva priėmė trijų kaimyninių valstybių reikalavimus, kurių kiekvienas mokslo darbuose ir publicistikoje glaustai apibūdinami kaip ultimatumai. Atsakymą randu sudėtą iš įvairiausių detalių, tad jis nėra paprastas, tačiau iš tikrųjų padeda „suprasti Lietuvos diplomatijos veikimo tarptautinį diskursą“

Knygos "Maištaujantis Žmogus" RECENZIJA
Ž.Ž. Ruso kentėjo nuo hipertenzijos, tad išėjęs pasivaikščioti ryte mirė. F.V. Nyčė mokėjo už seksą, užsikrėtė sifiliu, tad paskutinius gyvenimo metus gulėdamas lovoje mirė. A. Kamiu skaitė Nyčę prie vairo, tad autoavarijoje mirė. Trumpai tariant, visi filosofai yra silpnos putės. Tikras filosofas-supermenas mirtų nuo A. Švarcnegerio hipermaskulatūros, už-šviesą-greitesnio U. Bolto sekso arba suvalgęs kaip koks Marius Pudzianovskis tris šimtus tonų kamazienos, kurios negalėtų iškakoti.

Knygos "MeilÄ—, seksas ir kiti melai" recenzija
„Viskas, ką norėjote sužinoti apie vyrus ir moteris, bet nedrįsote jų paklausti“ — toks galėtų būti ilgasis knygos „Meilė, seksas ir kiti melai“ pavadinimas. Jos autoriai — du rašytojai (žinoma — skirtingų lyčių), prisidengę slapyvardžiais Sąžiningasis ir Negailestingoji sąžiningai ir negailestingai aptaria bemaž visus dviejų žmonių meilės santykių aspektus.
Superkami pratybų atsakymai!