Nemokami pratybu atsakymai, Pagalba mokiniui - Straipsniai: Ar ten kas nors yra? Top  


Nemokami pratybu atsakymai

Pratybu atsakymai Nemokami pratybu atsakymai Konspektai

DIDŽIAUSIA PRATYBŲ ATSAKYMŲ SVETAINĖ!

Tai didžiausia Lietuvoje nemokamų pratybų atsakymų svetainė. Moksleivis užsukęs čia, negali aklai nusirašyti, atvykęs čia jis turi tiesiog pasitikrinti jau atliktus namų darbus!

Pratybu atsakymai

Rūšiavimas pagal dalykus

Sekite mus Facebooke

Top
Ar ten kas nors yra?
Knygos pavadinimas: Ar ten kas nors yra
Autorius: Marian Keyes
Originalo kalba: anglų
Leidimo metai: 2007
Puslapių: 584

Aprašymas:
Knyga nagrinėja jautrias temas ir pati fabula labai įtraukianti - moteris beprotiškai įsimylėjusi savo vyrą. Paklausite - o kas čia įdomaus, meilė yra dažna knygų tema. Taigi - moteris myli savo mirusį vyrą. Ir niekaip nenori, negali pripažinti, kad jo nebėra. Ji jo laukia, mato jį pravažiuojantį, rašo jam elektroninius laiškus, skambina, norėdama išgirsti jo balsą. Tačiau… Jo nėra ir ši žinia varo iš proto.

Kai ji susitaiko su šia mintimi, suvokia, kad jis neatrakins durų ir neužeis, ją pribloškia dar viena žinia - jis turi (turėjo) sūnų. Ar tai reiškia, kad jis buvo jai neištikimas? Galiausiai viskas išsisprendžia.

Lygiagrečiai knygoje aprašoma ir sėkminga karjera, pripažinimas.

Tai knyga, kuri atskliedžia, koks trapus yra žmogaus gyvenimas, kaip reikia branginti kiekvieną akimirką ir džiaugtis savo brangiausiais žmonėmis. Nesuprantu ir turbūt nesuprasiu, kodėl žmonės bijo jausmų, skaudina artimus žmones, atžagariai elgiasi. Gal čia Lietuvos žmonių kasdienybė - dėl visko niurzgėti. Dažnas lietuvis nerodo švelnių jausmų, nepasako gražių žodžių, nebrangina akimirkų, kad ir tų rutininių. O kai atsipeikėja dažnai būna per vėlu…

Nepaisant gražios knygos idėjos, pats rašymo stilius gan prastokas. Trūksta nuoseklumo, minčių vystymo.Superkami pratybų atsakymai!